Rýchle prispievanie

 

Aký je najjednoduchší spôsob prispievania ?

Najjednoduchším spôsobom prispievania je napísať recenziu na prečítanú knihu buď priamo do emailu alebo do textového dokumentu a ten pripojiť k emailu, ktorý pošlete na adresu diera@diera.sk. Vami zaslaná recenzia bude zverejnená pod vašim menom v priebehu jedného až dvoch dní. Podmienkou uverejnenia je zaregistrovanie sa. Recenzia bude uverejnená samostatne (v prípade, že sa jedná o knihu, ktorá ešte v minulosti nebola recenzovaná) alebo ako komentár k už recenzovanej knihe.

Na čo netreba zabudnúť?

Nezabudnite uviesť názov knihy a jej autora. Uvítame aj vaše subjektívne hodnotenie na stupnici od 1  po 7. Vysvetlivky:
1 – Literárny brak
2
– Otrasná kniha
3 – Podpriemerná kniha
4 – Priemerná kniha
5 – Nadpriemerná kniha
6 – Výnimočná kniha
7 – Literárny skvost

Je niečo ešte jednoduchšie?

Úplne najjednoduchšie je vyhľadať nejakú knihu, ktorú ste čítali, napríklad podľa autora (abecedné menu úplne na vrchu stránky), žánru, edície alebo série (menu vpravo obsahujúce tri záložky) alebo podľa názvu (vyhľadávacie okno vpravo dole) a napísať dojem z konkrétnej knihy v podobe komentára. Respektíve iba ohodnotiť knihu hviezdičkami, ktoré sa zobrazujú pod jej názvom. Každopádne nás poteší, keď u nás príjemne strávite voľnú chvíľku. :silly: